Best Western Plus Academy Plaza Hotel
10-14 Findlater Place
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Best Western Academy Plaza Hotel is a 3-star hotel ideally located in the heart of Dublin city just off O’Connell Street. This comfortable and stylish hotel was completely rebuild and expanded and it offers 285 deluxe rooms of great quality.

The central location of the hotel – just a a short stroll from the best of international shopping, galleries, Trinity College, St Stephens Green and Temple Bar – makes it a perfect place to stay for both business and leisure travellers.

All bedrooms have contemporary design and finished to very high standards. The hotel introduced several new facilities to help further enhance your stay including 24-hour front desk, room service, and discounted guest and coach parking nearby.

The extensive range of facilities include complimentary Wi-Fi Internet access all throughout the hotel, disabled facilities, a gym, business centre, games room and a conference room for up to 135 delegates.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Best Western Plus Academy Plaza Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Dublin, Ireland (DUB) - 5.21 mi
  Muzea
  • Dublin City Gallery The Hugh Lane - 0.23 mi
  • National Wax Museum - 0.28 mi
  • Original Print Gallery - 0.49 mi
  • Temple Bar Gallery and Studios - 0.50 mi
  • Rockarchive Gallery - 0.56 mi
  • Bridge Art Gallery - 0.61 mi